АТОвці Дніпропетровщини 2 серпня подолають на каяках по Дніпру близько 15 кілометрів. Планується, що участь в акції візьмуть не тільки учасники бойових дій, але й члени їх сімей. Про це повідомила під час брифінгу координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.  

 «Учасники АТО почали звертатися до нас з проханням провести такий заплив ще з травня цього року. Це не спортивні змагання, тут не буде переможців та переможених. Це – сімейний відпочинок з можливістю поспілкуватися з друзями, побратимами та просто гарно провести час», – розповіла Наталія Шуліка.

 У цьогорічному запливі візьмуть участь більше 30-ти бійців та членів їх родин. Вони подолають по Дніпру майже 15 кілометрів з району Камянського до Амурського мосту.

 Основна мета запливу – захопити учасників веслувальним спортом та водночас провести на воді своєрідну  психологічну реабілітацію для АТОвців, розповів один з організаторів заходу Олег Биков.

 «Цього разу дистанція середня, тож не вимагає особливої спортивної підготовки. Також щовівторка АТОвці можуть прийти до нас на базу, в яхт-клуб «Прибій», за адресою: вулиця Набережна Заводська, 2, і потренуватися ходити на каяках. Для цього треба попередньо записатися через Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА», – зауважив Олег Биков.

 Наступний заплив планується провести наприкінці серпня, додають організатори.

 У вересні минулого року в аналогічній акції взяли участь близько 70-ти АТОвців. Тоді вони подолали по Самарі й Дніпру майже 20 кілометрів.

1 (1)

 “Цей заплив – сімейний відпочинок з можливістю поспілкуватися з друзями, побратимами та просто гарно провести час”, – Наталія Шуліка

аватарка

 У цьогорічному заході візьмуть участь більше 30-ти бійців та членів їх родин