Волонтери та учасники АТО вже стали справжньою родиною. Другий місяць поспіль вони зустрічаються на танцювальному майданчику. Разом із професійними тренерами розучують повільний вальс та запальний ча-ча-ча. Все, аби гарно виступити на Бузковому балу. Він відбудеться вже 29 квітня.

1 (1)

«Команда ДніпроОДА продовжує танцювальну традицію. Перший бал провели напередодні Нового Року. Він неабияк захопив учасників АТО та волонтерів. Вони запропонували ідею з Бузковим балом – ми підтримали ініціативу. Цього разу окрім дніпрян до участі запросили і пари з районів. Вже приєдналися учасники з Кривого Рогу, Нікополя та Васильківки. Такі заходи не тільки фізично, але й морально зцілюють бійців, піднімають їхній дух», – зазначає голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

2

Тетяна разом із чоловіком вже вдруге бере участь у танцювальному заході. Зараз активно репетирують у залі та слухають настанови хореографа.

3

«Вперше танцювали з чоловіком Ігорем напередодні Нового Року. До цього ні я, ні він танцями не займалися. Побачила оголошення про бал. Запропонувала чоловіку і він дуже швидко погодився. Після заходу були неймовірні емоції, тому ми дуже зраділи Бузковому балу. Зараз тренуємося і хочемо показати свою майстерність», – розповіла дружина учасника АТО Тетяна Кінах.

4

Поруч із Тетяною та Ігорем вчить па волонтер Віктор Тумарєв.

5

«Я теж раніше танцями не займався. Погодився, аби підтримати бійців АТО. Такі заходи для них – гарна реабілітація», – сказав Віктор.

6

Репетирують учасники 4 рази на тиждень. Планують показати два танці: вальс та ча-ча-ча. Опанувати рухи допомагають професійні тренери.

7

«Ми починали з елементарних рухів. Вже зараз учасники можуть гарно рухатися по колу. Для тих, хто раніше не займався танцями – це неймовірні результати. Я задоволена своїми учнями. Сподіваємося показати гарні танці на Бузковому балу», – поділилася враженнями хореограф Крістіна Сагайдак.

8

Бузковий бал відбудеться 29 квітня.