Кар’єрно вирости, влаштуватися на нове місце роботи або організувати власний бізнес. Як «знайти себе» та досягти успіху демобілізованим розповідають в Дніпропетровській ОДА. Вже вдруге тут провели бізнес-семінар для бійців АТО. Якщо відгуки хлопців будуть позитивними, на Дніпропетровщині запустять цілу програму тренінгів для соціальної реабілітації військових.

 «Часто після демобілізації бійцям АТО важко адаптуватися в мирному житті. Хтось хоче здобути нову професію чи шукає іншу  роботу, хтось прагне  кар’єрно розвиватися на звичному місці або відкрити бізнес. Для хлопців ми організували безкоштовні курси з англійської та програмування. «Знайти себе» допоможуть й  бізнес-семінари», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 На семінарах атошникам допомагають визначитися з заняттям в мирному житті та досягти успіху. Саме підтримки в «пошуку себе» чекає боєць 93-ї бригади Владислав Сологуб. Рік тому в АТО він отримав важке поранення руки та досі лікується. Через стан здоров’я повернутися на стару роботу не зможе, тож шукає нове заняття.

«До війни я працював у сільськогосподарській фірмі системним адміністратором. Там  потрібно виїжджати у відрядження, тягати комп’ютери, чистити – однією рукою цього не зможу. Тож хочу навчитися чомусь новому, можливо, вже зараз я можу бути корисним в іншій сфері», – поділився чоловік.

Демобілізований Владислав Кураленко на бізнес-семінарі вдруге. Чоловік хоче влаштуватися на нову роботу та розвивати власний невеличкий бізнес – майстерню з вишивки. Каже: вже бачить результат від занять.

 «До війни я працював начальником відділу продажів. Після демобілізації сходив на декілька співбесід та зневірився у своїх силах. Перший тренінг допоміг мені знову повірити в себе. Тепер знову ходжу на співбесіди та вже маю позитивні зрушення», – поділився Владислав Кураленко.

На семінарі зібралися близько двох десятків бійців АТО. Тепер організатори чекають відгуків хлопців про необхідність таких занять. ОДА разом з волонтерами планують запустити масштабну програму практичних бізнес-тренінгів. На них допомагатимуть визначитися зі сферою роботи. Одних навчатимуть складати резюме, шукати вакансії, проходити співбесіду, адаптуватися на новому місці. Інших  – планувати та організовувати власний бізнес.

«Програма передбачає різні варіанти взаємодії. Перший – індивідуальні консультації, другий – групові. Це буде цікаво і майбутнім підприємцям, і тим, хто бачить себе найманим працівником. Хлопці зможуть визначитися, ким вони хочуть бути в майбутньому», – пояснила бізнес-тренер Олена Войцеховська. 

2

В Дніпропетровській ОДА вже вдруге провели бізнес-семінар для атошників.

6

Бійцям розповідали, як визначитися з заняттям в мирному житті та досягти успіху.

3

Владислав Сологуб на таком семінарі вперше. Сподівається, що заняття допоможе йому “знайти себе”.

4

Ті, хто прийшов вже не вперше, зізнаються: вже відчувають користь від семінару.

1

ОДА разом з волонтерами планують запустити масштабну програму практичних бізнес-тренінгів.

5

Олена Войцеховська впевнена: буде цікаво й майбутнім підприємцям, й найманим працівникам.