Логіка, пам’ять, кмітливість і артистизм – усе це демонстрували АТОвці під час гри «Мафія». Інтелектуальний майданчик розгорнувся у ДніпроОДА. 20 учасників розбилися на дві команди. Вираховували мирних жителів та мафіозі. Учасниками захоплюючого процесу були як досвідчені гравці, так і новачки.

3 (1)

«Мафія» – командна психологічно-рольова гра з детективним сюжетом. Пограти в неї зібралися бійці АТО та їхні родини. Гральний майданчик – у ДніпроОДА.

7 (1)

 «ДніпроОДА продовжує ламати стереотипи. АТОвці проходять реабілітацію не тільки в санаторіях, а й на спортивних майданчиках, танцполах, творчих вечорах. Тепер грають у популярну гру «Мафія». З такою ініціативою виступили самі хлопці – ОДА ідею підтримала. Будемо проводити такі заходи й надалі. Це інтелектуальний відпочинок та емоційне розвантаження», – зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

5 (1)

Головні персонажі гри – мирні жителі та мафія. Мешканці намагаються вирахувати мафіозі. Злочинці ведуть війну проти мирного населення. Такий сюжет гри.

 12

За двома столами – по десять гравців.

13

У грі дві фази – день і ніч. Вночі гравці «засинають» і надягають на очі маски.

1 (2)

 «Минулоріч змагалися у спорті, тепер – в інтелекті. Підказали гру «Мафія». Не всі знають, як в неї грати. Це ще більше захоплює. Зібралися АТОвці та їхні родини. Хлопцям це цікаво, їм треба відволіктися від війни», – розказав один з ініціаторів інтелектуальних змагань Андрій Городецький.  

11

З кожним ходом напруженість загострюється. Жоден мирний мешканець достеменно не знає, хто у грі належить до команди супротивника.

8

Мафії доводиться залишатися в тіні, вміло викручуватися і маскуватися під чесних.

17

АТОвець Сергій Копчик приїхав на гру з Нікополя. Там він створив клуб гравців в «Мафію». Головні відвідувачі – демобілізовані.

«Вперше зіграв у «Мафію», коли проходив реабілітацію на Західній Україні. Правила ніхто не знав, але коли почали грати – не могли відірватися. Після повернення додому організував гральний клуб. Правила прості. Їх можна опанувати за п’ять хвилин. Гра різнопланова, психологічна, цікава, розвиває інтуїцію», – каже Сергій Копчик.

16

В основі – спілкування та обговорення між учасниками. Постійно – обман, підступність, укладання і порушення договорів. Мета гри – вижити своєю командою.

14

Ця гра непов’язана з грошима, не потребує фізичної підготовки. Вона просто дає інтелектуальне задоволення.

6 (1)

Для Сергія Пайоли із Дніпра це дебютна гра. «Мені подобаються різні ігри для розуму. Але в «Мафію» граю вперше. Прийшов разом із сином. Можна відволіктися від поганих думок, які нагромаджуються після служби, зав’язати нові знайомства», – вважає АТОвець.

19

Гра продовжується до повної перемоги однієї з команд. Виграє та, чиї суперники повністю або «ув’язнені», або «вбиті».

 18

Михайло Тонконогий – суддя змагань. У нього за плечима – 10-річний досвід гри в «Мафію».

«Суддівство – за традиційними правилами Федерації інтелектуальної гри «Мафія». Граємо три раунди. Кращі визначаються у фіналі. Вчимося розпізнавати брехню, будувати логічні ланцюги, робити висновки», – розказав Михайло Тонконогий.

 9

Перемогла дружба. Серед найкращих гравців – Євген Пахомов, Тетяна Кінах та Валерія Кулікова. Найкраще вжився в роль голови мафії – Сергій Копчик.

2 (1)

Смачний торт – для всіх учасників.

20

Краще один раз зіграти, ніж сто раз почути. Долучайтеся до Спорт-ліги АТО.