На фестиваль «Пісні, народжені в АТО» вже надійшло понад 30 заявок. Композиції «з душею» від талановитих військових прийматимуть до 15 червня. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 «Вперше пісні, народжені в АТО, заспівали у 2016 році. Відтоді до фесту приєдналися півсотні виконавців. Із простого концерту він переріс у справжній феномен в сучасній українській культурі. Чесна та зворушлива музика талановитих військових стала відомою далеко за межами області та підкорила тисячі сердець по всій Україні», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 Підкорюватимуть серця слухачів бійці і цьогоріч – на четвертому фестивалі. За традицією, зберуться в літньому театрі дніпровського парку ім. Шевченка.

Нині приймають заявки від бажаючих приєднатися – їх вже надійшло понад 30. Серед них – виконавці-новачки та лауреати минулих фестивалів, які написали нові пісні. Із запропонованих композицій оберуть два десятки найкращих, які прозвучать на гала-концерті.

ІV Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» пройде 28 червня Початок  – о 17:00. Вхід вільний. Деталі – за телефоном 068 6798961.