У День Незалежності на Фестивальному причалі в Дніпрі заспівають лауреати фесту «Пісні, народжені в АТО». Відкриє концерт хор волонтерів. Приєднатися до виконання патріотичних пісень запрошують усіх бажаючих. Про це повідомила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«Цьогоріч на IV фестивалі «Пісні, народжені в АТО» започаткували нову традицію – для військових співають цивільні. Це символізує єдність українського народу. На гала-концерті в парку Шевченку хор із майже 30 волонтерів виконав гімн Збройних Сил України. Було дуже зворушливо, щиро та душевно. Вирішили продовжити чудову традицію. Вже маємо декілька учасників. Стартували і репетиції», – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

За задумом організаторів, волонтерський хор відкриватиме концерт лауреатів фесту «Пісні, народжені в АТО». Ще декілька пісень виконає під завісу. Співатимуть під акомпанемент військового оркестру оперативного командування «Схід».

«Нині триває набір виконавців. Запрошуємо волонтерів Дніпропетровщини заспівати для наших захисників, – зазначила Наталія Шуліка. – Основна вимога для майбутніх учасників хору – відвідувати всі репетиції. Мати вокальні дані бажано, але не головне. Найважливіше – щире прагнення об’єднатися та заспівати заради миру». 

Репетиції хору –  у Дніпропетровській ОДА, щовторка та щочетверга. Початок – о 18:00. За адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1.

Запис – за телефоном 068 6798961.

Концерт лауреатів фесту «Пісні, народжені в АТО» пройде 24 серпня на Фестивальному причалі у Дніпрі. Початок – о 15:00. Вхід вільний.