За п’ять місяців роботи внутрішню експозицію дніпровського Музею АТО відвідали вже 50 тисяч людей.  Там побували, зокрема, бійці АТО та їхні родини, волонтери, медики, українські міністри та закордонні делегації, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

 «Внутрішню експозицію Музею АТО відкрили на початку 2017-го. Виставка стала однією з найпопулярніших в Україні – за кілька місяців роботи там провели вже більше тисячі екскурсій», – розповів Валентин Резніченко.

 Внутрішня виставка Музею АТО об’єднала дві тисячі експонатів. У першому залі експозиції – боєприпаси, ордени, медінструменти, дитячі малюнки, військова та медична форма, одяг капеланів. У другому – фотографії загиблих героїв та їхні особисті речі: улюблені шахи, книга, листівка до матері, розтрощений кулями телефон.

«Найбільше вражає відвідувачів музею мультимедійна зала, де одразу на чотирьох стінах показують фільм про війну. Так званий «ефект присутності» дозволяє гостям відчути атмосферу та енергетику подій на Сході», – сказав Валентин Резніченко.

 Внутрішня експозиція Музею АТО знаходиться в Діорамі історичного музею ім. Яворницького. Адреса: м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, 16. Вхід – з 10:00 до 16:00. На екскурсію можна записатися за телефоном (056) 46-34-26.

5 (2)

Внутрішню експозицію Музею АТО побачили вже 50 тисяч відвідувачів