Замість берців – ковзани. У Дніпрі АТОвці разом з родинами прийшли покататися на льодову арену. Реабілітацію за допомогою активного відпочинку запровадила ДніпроОДА. Про це розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Наталія Шуліка.

 «Цього разу наші захисники разом з дружинами та дітьми вперше прийшли на ковзанку. Льодовий вікенд, родинний відпочинок, у всіх – позитивні емоції. На майбутнє врахуємо побажання інструкторів, адже багато хто, зокрема діти – вперше стоять на ковзанах і продовжимо такий спосіб реабілітації», – зазначила Наталія Шуліка. 

Спортивний відпочинок

Яскраві емоції

У неділю в Дніпрі близько 50 учасників   АТО разом з родинами прийшли на льодову арену аби весело і з користю провести час

«Прийшов з дітьми, це просто маса задоволень і вражень! Після відряджень на схід корисно отримати якусь «розрядку», провести час з родиною. Цілком можливо, прийду ще», – поділився учасник АТО Віктор Колосов 

 

Хтось «виписував» піруети

Дехто – бився за шайбу

Катання було масовим

«Фігуристи» допомагали один одному

«Дітям подобається кататися, мені теж. Дуже приємно гарно провести час та отримати позитивні емоції», – розповіла дружина АТОвця Катерина Перетятько (10)

На льоду змалечку

Лава не запасних, а майбутніх лицарів льоду

Спорт з дитинства – гарна звичка