Екскурсія про справжніх українських героїв, під час якої можна доторкнутися до сучасної історії. За півтора місяці роботи Музей АТО відвідала тисяча школярів. Вони змогли побувати на блокпосту, потримати в руках справжню гільзу та на власні очі побачити БТР.  Записатися на групову екскурсію можна в Центрі допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА.

 «В травні ми відкрили вуличну експозицію першого в Україні Музею АТО. Майже кожного дня він приймає екскурсійні групи зі всієї області. Експозицію вже відвідала тисяча школярів. Вони вивчають новітню історію України не лише за партами, а й дійсно відчуваючи енергетику війни на Сході. В музеї хлопці та дівчата на власні очі побачили військову техніку та дізналися історії героїв-атошників», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 На вуличній виставці «Шляхами Донбасу» представлені близько 400 експонатів. Це списана військова техніка, яка воювала на Донбасі: БТР, медична «таблетка», міномет, зенітна установка, військовий джип, башта танку. Під наглядом дорослих дітям дозволяють залізти на техніку.

Екскурсії для школярів проводять співробітники Дніпропетровського історичного музею ім. Яворницького. Серед них і демобілізовані бійці АТО, які знають про війну не з чуток.

Групові екскурсії як для дітей, так і для дорослих проходять щодня, окрім понеділка, з 9.00 до 19.00.  Записатися на них можна в історичному музеї за телефоном (056) 246-34-22. Або у Центрі допомоги учасникам АТО (056) 742-86-62.

 3

Майже щодня на екскурсії до Музею АТО приходять дітлахи. Серед екскурсоводів – демобілізовані бійці АТО.

5

Діти уважно слухають історії про сучасних героїв.

6

В музеї школярі мають можливість побачити списану військову техніку…

2

та потримати в руках справжні гільзи.