На цих фото не побачиш кривавих боїв. На них хлопці, які навіть у найважчі хвилини радіють зустрічі, сумують за коханими, пестять улюблених тварин, моляться, живуть. В Дніпропетровській ОДА відкрили виставку, присвячену другій річниці трагедії в Іловайську. В експозиції – 70 напрочуд людяних та атмосферних фото, які беруть за живе. Виставка працюватиме протягом двох тижнів.

«В ОДА постійно проходять фотовиставки про події в АТО. Тут вже були експозиції, які присвячували десантникам, танкістам, іншим бійцям. Ми бачимо, як це важливо для хлопців і як цікаво відвідувачам, – розповіла координатор центру допомоги учасникам АТО Наталя Шуліка. –  Чергову виставку присвячуємо другій річниці Іловайського котла».

 В експозиції – 70 знімків фотохудожників-учасників тих подій Олександра Глядєлова і Максима Левіна. Є й любительські світлини бійців. На кожній – непідробні емоції.

«Ми дуже старалися, щоб фото відображали Іловайські події, коли загинули сотні людей. Тут є фото хлопців, яких я знав особисто і які віддали життя за Батьківщину. Тому така виставка дуже знакова для учасників тих подій», – поділився один з організаторів виставки, боєць АТО Іван Погорілий.

 Один з перших відвідувачів експозиції – учасник АТО, автор книги «Іловайський щоденник» Роман Зіненко. Каже: коли дивишся на ці фото, виникає «ефект присутності».

«Бачиш знайомі місця, людей, події. Ніби знову опиняєшся там. Багатьох хлопців вже немає. Виникає цілий калейдоскоп почуттів, – поділився Роман Зіненко. – Люди, дивлячись на ці фото, повинні усвідомити: в Україні йде реальна війна і не можна залишатися байдужими».

 Експозицію можна переглянути протягом двох тижнів в холі ОДА за адресою проспект Поля, 1 (колишній пр. Кірова).

До другої річниці Іловайської трагедії 25 серпня в ОДА презентують книги «Іловайськ» та «Іловайський щоденник». 27 серпня в Кривому Розі пройде спектакль театру Шевченка «Янголи тебе оберігають». 29 серпня о 15.00 відбудеться панахида на Краснопільському кладовищі, о 17.00 – від площі Героїв Майдану рушить траурна хода у напрямку Музею АТО. Там буде траурний мітинг і екскурсія музеєм.

19

В ДніпроОДА презентували виставку, присвячену Іловайській трагедії.

2 (1)

Такі виставки в ОДА вже стали традицією, розповіла Наталя Шуліка.

10 (1)

В експозиції – 70 фото.

11 (1)

На світлинах – непідробні емоції.

17

Бійці радіють зустрічі,..

8 (1)

сумують за коханими,..

16

пестять улюблених тварин,..

5 (1)

посміхаються,..

14 (1)

захищають Батьківщину,..

3 (2)

сподіваються на краще,..

13 (1)

піклуються про близьких,..

12 (1)

радіють життю.

1 (2)

Іван Погорілий: “Ми дуже старалися, щоб фото відображали Іловайські події”.

18

Радість зустрічі. З Іловайського котла додому не повернулися сотні хлопців…

7 (1)

Виставку вже переглянули перші відвідувачі.

4

Роман Зіненко: “Виставка дає “ефект присутності”.

6 (2)

На фото чоловік знайшов знайомі місця та людей.

15

Виставку можна пререглянути протягом двох тижнів в холі Дніпропетровської ОДА.