АТОвців та їхніх рідних запрошують на турнір зі стрільби із лука. Розваги – вже найближчої суботи. Участь безкоштовна. Організація активного відпочинку для родин бійців – традиція Дніпропетровської ОДА. Про це розповіли в управлінні з питань учасників АТО облдержадміністрації.

«Активний відпочинок та спорт – невід’ємна частина реабілітації демобілізованих бійців. Запрошуємо їх разом із рідними приєднатися до турніру зі стрільби із лука. Буде цікаво і дітям, і дорослим. Зазвичай такі «змагання» проходять скоріше як розвага або сімейне свято», – сказала начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Турнір організовує Дніпропетровська ОДА разом із Асоціацією адаптивної стрільби з лука та громадською організацією «Різні та рівні».

«Жодних навичок стрільби або спеціальної фізичної підготовки мати не потрібно, – підкреслила Наталія Шуліка. – Від учасників – лише бажання та гарний настрій. З ними займатиметься досвідчений інструктор. Він розкаже, як правильно тримати лук та влучити у ціль».

Турнір пройде 31 серпня у спортивній залі Дніпровського педагогічного коледжу. Адреса: м. Дніпро, пр. О. Поля, 83.

Початок – об 11:00. Реєстрація – з 10:00.

Подробиці – за телефоном 068 679 89 61.