Відтепер про всі цікаві заходи у містах та районах Дніпропетровщини бійці АТО дізнаватимуться через СМС-повідомлення. Така функція стане доступною завдяки Єдиному реєстру демобілізованих, який створили в Центрі допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА. У Єдиному реєстрі систематизовано всю інформацію про військових Дніпропетровщини: пільги, інтереси, питання, з якими звертаються захисники.

 

«Цікаві зустрічі, навчальні курси, спортивні змагання. Команда ДніпроОДА проводить багато заходів для бійців АТО. Однак військові з віддалених районів не завжди знають про них: не у всіх є доступ до мережі Інтернет, не всі щодня відвідують свої ветеранські організації. А мобільні телефони є у всіх. Отримувати інформацію в одному повідомленні – дуже зручно. ДніпроОДА запускає новий проект – СМСрозсилки бійцям. Це нова функція Єдиної бази бійців АТО», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Масово СМС-повідомлення приходити не будуть. Бійців розділять за місцем проживання та інтересами. Про цікаві заходи – інформуватимуть через повідомлення на мобільні телефони.

Поки що система працює у тестовому режимі, до кінця цього тижня її запустять на повну потужність.

Єдиний реєстр демобілізованих був створений командою ДніпроОДА. До нього вноситься основна інформація про бійця: ім’я, прізвище, по-батькові, номер телефону, адреса проживання, інформація про пільги, якими може користуватися боєць та відомості, в якій громадській організації перебуває військовий.

Щодня до реєстру вносяться нові анкети. Представники Центру вже зібрали інформацію майже про 14 тисяч бійців.

Центр допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за адресою: м Дніпро, пр. Поля, 1, каб. 105. Тел. 742-86-62.

ре_стр