У Дніпропетровській облдержадміністрації показали документальний фільм «Крим. Оточені зрадою». У ньому – історія супротиву українських військових під час окупації півострова у 2014-му.

 «Це стрічка про події в Криму, коли росіяни захопили півострів. З цього й почалася війна, – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко. – Фільм розповідає про відчуття людей, які були дійсно оточені зрадою. Що вони говорили, про що думали та як діяли. Переглядаючи таке кіно можемо зрозуміти, як уникнути такого в майбутньому».

 Фільм – історія супротиву українських військових під час окупації Криму. Це хронологія подій, які відбувалися на території військової частини в Перевальному у 2014 році. Автор стрічки, оператор та сценарист – військовий кореспондент Віктор Гром.

 «Фільм виношувався  декілька років. У автора були відеоматеріали. Настав час показати їх людям. Ми всі вже знаємо, що у 2014-му відбувалося «ззовні». Тепер хочемо показати, що коїлося всередині кожного військового», –  наголосив офіцер інформаційної агенції Міністерства оборони України Аркадій Радківський.

 У стрічці – унікальні відеокадри та інтерв’ю з учасниками подій.

«Ніхто не знав, що буде завтра. Ми стояли, тримали військову частину і не розуміли, коли це закінчиться», – згадує військовий Михайло Харь.

«Герої фільму перші, хто зіштовхнувся з військовою агресією. Це історія. Її можна переписувати, але коли розповідають очевидці – правду не сховаєш», – поділився Олександр Савченко.

 Творчі вечори в Дніпропетровській облдержадміністрації – вже традиція. Тут регулярно проходять презентації книжок та виставок, кінопокази, зустрічі з письменниками та акторами.

У Дніпропетровській ОДА показали фільм «Крим. Оточені зрадою»

У ньому – історія супротиву українських військових під час окупації півострова у 2014-му

Володимир Юрченко: «Переглядаючи таке кіно можемо зрозуміти, як уникнути такого в майбутньому»

У стрічці – унікальні відеокадри та інтерв’ю з учасниками подій.

Аркадій Радківський: «Ми всі вже знаємо, що у 2014-му відбувалося «ззовні». Тепер хочемо показати, що коїлося всередині у кожного військового»

Автор стрічки – військовий кореспондент

Михайло Харь: «Ми стояли, тримали військову частину і не розуміли, коли це закінчиться»

Серед глядачів – багато молоді

Олександр Савченко: «Це історія. Її можна переписувати, але коли розповідають очевидці – правду не сховаєш»