У ДніпроОДА АТОвець Володимир Глухів презентував власний роман «РнР. Реєстр непотрібних Речей». У ньому автор розповів про пережите під час Революції Гідності та на Сході України. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 «Часто презентуємо у ДніпроОДА книги, особливо – про Революцію Гідності та АТО. Це важливо, адже мешканці області мають можливість дізнаватися про ці події не тільки з екранів телевізорів та газет, а й з перший вуст, – розповів Валентин Резніченко. – Цього разу на творчому вечорі свій роман представив АТОвець Володимир Глухів».

 Роман «РнР. Реєстр непотрібних Речей» охоплює події від 2012 до 2017 років. Це автобіографічна книга, у ній – особисті переживання та життєвий досвід автора.

«Мій роман – це не художня вигадка. Там і про Революцію Гідності, і про службу в зоні АТО. Про те, як змінюється людина паралельно зі зміною часів, – розповів автор роману «РнР. Реєстр непотрібних Речей» Володимир Глухів.

За словами Володимира Глухіва, написав книгу, бо це була його внутрішня потреба. Розповів те, що вже не міг втримати всередині.

 «Мені дуже цікаво читати спогади ветеранів. До того ж я волонтер, і часто працюю із військовими. Дуже радію, коли вони знаходять себе у мирному житті, наприклад, у творчості», – поділилася гостя  Анна Бікетова.

«Я вже не вперше на творчих вечорах в ДніпроОДА. Мені дуже подобається, що облдержадміністрація не боїться підпускати до себе людей. І слухати, що ці люди говорять», – зазначила гостя Олена Зінова.

 Слідкуйте за заходами на telegram-каналі Афіша ДніпроОДА.

У ДніпроОДА презентували роман «РнР. Реєстр непотрібних Речей»

Це книга про події на Майдані та в АТО

Володимир Глухів: «Написав про те, що вже не міг втримати всередині».

Роман – не суха хронологія

Книга передає емоції та особистий досвід автора

Анна Бікетова: «Дуже радію, коли АТОвці знаходять себе у мирному житті, наприклад, у творчості»

Відвідувачі презентації із цікавістю слухали історії від очевидця подій

Та не забули взяти автографи