У ДніпроОДА презентували фотовиставку «Батьки бійців АТО» – третю частину великого фотопроекту про АТОвців та їхніх близьких. Виставка триватиме до кінця серпня, повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

 «Кожна частина великого фотопроекту ДніпроОДА «Заради них» презентує наших захисників разом із тими, заради кого вони ризикували своїми життями на передовій. У попередніх експозиціях ми вже представляли ветеранів Другої світової, дітей АТОвців. Тепер у кадрі – хлопці разом із батьками», – зазначила Наталія Шуліка.

Фотозйомка проходила на природі, в  селі Старі Кодаки, тож світлини вийшли яскравими й мальовничими.

«З кожною фотосесією все більше хлопців бажають взяти участь у проекті. Ми намагаємося максимально представити всі військові підрозділи, сформовані на Дніпропетровщині. Кожна частина фотопроекту презентує нових учасників», – поділилася координатор Центру.

 Цього разу вперше у проекті взяв участь доброволець Олексій Корж. На світлинах він разом зі своїм батьком Миколою, який дуже зрадів неочікуваній можливості побути з сином.

 «Моя мати на пропозицію поїхати на зйомки спочатку розгубилася. Та тепер пишається і хизується гарними світлинами», – з усмішкою розповів інший АТОвець, учасник проекту Олександр Пономаренко.

На фотовиставці представлені 24 фото. Наприкінці серпня експозицію повезуть містами та селищами Дніпропетровщини.

 1

У холі ДніпроОДА презентували виставку «Батьки бійців АТО»

2

«З кожною фотосесією все більше хлопців бажають взяти участь у проекті. Ми намагаємося максимально представити всі військові підрозділи, сформовані на Дніпропетровщині», – розповіла Наталія Шуліка
3

У кадрі – перший доброволець, який взяв участь у фотопроекті, Олексій Корж разом із своїм батьком Миколою

4

«Моя мати тепер пишається і хизується гарними світлинами», – розповів АТОвець Олександр Пономаренко

5

«Ця світлина – моя улюблена», – поділилася Світлана – дружина Олександра Пономаренка

6

Презентована експозиція – частина великого фотопроекту ДніпроОДА «Заради них»

7

У холі ДніпроОДА виставка триватиме до кінця серпня