У ДніпроОДА відбудеться безкоштовна циркова вистава для дітей АТОвців, переселенців, сиріт та особливої малечі. Хлопчиків та дівчат розважатимуть жонглери, клоуни та дресировані птахи. Про це повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«ДніпроОДА –  креативна та неформатна. Тут проходить багато творчих зустрічей і концертів. А 21 травня вперше відбудеться циркова вистава. Запрошуємо дітей учасників АТО, переселенців, дітей з особливими потребами і сиріт отримати позитивний настрій», – розповіла Наталія Шуліка.

 Виставу можуть відвідати діти віком від 4 до 14 років.

У програмі – акробатичні трюки, шоу з дресированими голубами, фазанами, курочкою та півником, веселощі від клоуна Шурика.

Вражатиме команда силових жонглерів. Свої таланти покажуть чемпіони України з гирьового спорту, чемпіони Європи з силового жонглювання, учасники телешоу «Україна має талант» – 12-річний Давид Рубець та 10-річна Валерія Барабаш.

Вистава триватиме близько години.

Циркове шоу відбудеться 21 травня о 17:00 за адресою: м. Дніпро, проспект О. Поля, 1, ДніпроОДА, перший поверх, круглий зал. Вхід вільний за попередньої реєстрації.

Телефон для довідок: 068 679 89 61.