Ще більше проектів для підтримки АТОвців та їхніх родин. Це стало можливим після створення в Дніпропетровській облдержадміністрації управління з питань учасників АТО. Такий підрозділ – перший в Україні. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

 «Президент України Петро Порошенко поставив завдання – зробити               все можливе, щоб допомогти хлопцям адаптуватися до мирного життя. Підтримуємо і АТОвців, і членів родин загиблих бійців. Три роки тому створили консультативний орган – центр допомоги бійцям АТО, який втілив понад 70 проектів. Там допомогли сотням бійців відновити здоров’я, знайти нову справу до душі, вивчити іноземну. Створене управління зможе реалізувати ще більше задумів для соціальної адаптації захисників», – зазначив Валентин Резніченко.

 Управління з питань учасників АТО в ДніпроОДА – перше в Україні. В інших областях бійцям допомагають служби соцзахисту.

«До кінця року Уряд планує створити Міністерство ветеранів, і такі управління з’являться по всій Україні. Тож, ми йдемо на крок попереду і вже сьогодні готуємо нові проекти для соціальної підтримки АТОвців та їхніх родин», – додав очільник області.

 

У планах – і безкоштовний відпочинок дітей та дружин загиблих бійців, і нові басейни та тренажерні зали для ветеранів.

«Хочемо створити сектори допомоги АТОвцям і в райдержадміністраціях. Раніше цими питаннями на місцях займалися волонтери», – розповіла начальник управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.

У штаті управління – 13 працівників.

Загалом у Дніпропетровській області – близько 23 тис учасників АТО та понад 1,1 тис членів родин загиблих.

Адреса: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1. Телефон – 0686798961.