Для учасників бойових дій у ДніпроОДА організовують безкоштовне інтенсив-навчання з психологічної допомоги. Мета тренінгу – допомогти АТОвцям пройти адаптаційний період між війною та мирним життям, не дати їм замкнутися в собі. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Для більшості АТОвців їхня участь у війні головна подія життя. Отриманий військовий досвід залишає глибокий слід у серці людини. Аби допомогти бійцям адаптуватися до мирного життя, організовуємо всілякі спортивні турніри, курси, психологічні тренінги. Незабаром у ДніпроОДА, наприклад, для учасників бойових дій пройде інтенсив-навчання з психологічної допомоги», – розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Під час тренінгу учасники бойових дій дізнаються, як самостійно впоратися із сильним стресом, бути стійкими до життєвих потрясінь, адаптуватися до мирного життя. Їм підкажуть, як у разі необхідності надати побратимам першу психологічну допомогу.

Інтенсив-навчання проходитиме 29-30 серпня, з 9.00. до 16.30 у ДніпроОДА, пр. О.Поля, 1.

Подати заявку на участь у тренінгу можна тут