У Дніпрі створили новий Центр психологічної підтримки бійців АТО. Він працює на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Отримати допомогу фахівців там зможуть і рідні військових. Терапія – групова та індивідуальна.

  «На Дніпропетровщині – найбільше в Україні хлопців, які пройшли війну. Психологічної підтримки потребують і самі бійці, і їхні сім’ї. Тепер допомогу фахівців вони зможуть отримати і в новоствореному Центрі, – зазначив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Юрченко. – Будемо підтримувати роботу Центру – відповідний меморандум підписали сьогодні з університетом внутрішніх справ. Сюди направлятимемо бійців та їхніх рідних, допоможемо формувати групи для занять з психологом».

 У Центрі допомогу надаватимуть чотири психологи Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.  Вони мають досвід роботи з військовими. Серед напрямків реабілітації – індивідуальні та групові консультації, піскова та арт-терапія, символдрама, аутогенні тренінги.

«У Центрі є всі умови для ефективної психологічної допомоги. Навіть кольорова гама у приміщенні підібрана спеціально, щоб створити заспокійливу та комфортну атмосферу», – зазначив завідувач відділенням психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сергій Вишневський.

 «Будемо залучати ветеранів АТО до проведення практичних занять із майбутніми поліцейськими. Вони зможуть поділитися своїм досвідом із курсантами, завдяки цьому швидше соціалізуватися», – сказав ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрій Фоменко.

 Центр психологічної підтримки розташований за адресою: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 26. Щоб потрапити на консультацію, потрібно звернутися до управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

 

У Дніпрі створили Центр психологічної підтримки бійців АТО

Він – на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

«У Центрі є всі умови для ефективної психологічної допомоги», – завідувач відділенням психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сергій Вишневський

Серед напрямків допомоги – індивідуальні та групові консультації, піскова та арт-терапія…

… , символдрама та аутогенні тренінги

«На Дніпропетровщині – найбільше в Україні хлопців, які пройшли війну. Психологічної підтримки потребують і самі бійці, і їхні сім’ї. Тепер допомогу фахівців вони зможуть отримати і в новоствореному Центрі», – зазначив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Юрченко

Дніпропетровська ОДА підписала з університетом меморандум про співпрацю

«Будемо залучати ветеранів до проведення практичних занять із майбутніми поліцейськими», – ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрій Фоменко