У Дніпрі презентують волонтерський фотопроект «Якби не війна». Це світлини та історії про захисників країни. 146 облич та доль можна буде побачити вже 28 січня на пр. О.Поля, 2. Про це повідомила координатор центру допомоги бійцям АТО та їхнім рідним при Дніпропетровській ОДА Наталія Шуліка.

«Мета проекту – познайомити громадськість з тими, кому маємо бути вдячними за мир та спокій у наших домівках», – зазначила Наталія Шуліка.

«Якби не війна» – це 146 світлин, розбитих на блоки. Перший присвячений коханню бійців АТО, волонтерів. У ньому історії 12 пар, які зустрілися до війни або познайомились під час неї. Другий блок – фото дівчат та жінок, які захищають Україну на рівні з чоловіками. Третій присвячений воїнам з надзвичайними професіями, які пішли добровольцями на фронт. Четвертий – світлини героїв з мамами, п’ятий – фото наймолодших учасників АТО, шостий – історії 25 невідомих героїв з 24 областей країни та Криму, які загинули на передовій. Сьомий блок – зображення іноземців, які захищають Україну.

Усі фото зібрані волонтерами впродовж 2016-го. Виставку вже презентували у столиці, на черзі Дніпро. Познайомитися з проектом «Якби не війна» можна у місцевому «SPACE HUB» на пр. О.Поля, 2 з 28 січня до 5 лютого. Вхід вільний.

894384

У Дніпрі презентують всеукраїнський волонтерський фотопроект про життя захисників: де та коли