У Дніпрі презентували фотопроект «Якби не війна». Це 146 світлин захисників України та їхні історії, які цілий рік збирали волонтери. На відкритті побували представники облдержадміністрації, атовці, волонтери, просто небайдужі мешканці області. Побачити незвичну виставку можна безкоштовно на пр. Поля до 4 лютого.

«Якби не війна» – це 146 світлин, розбитих на блоки. Перший присвячений коханню бійців АТО, волонтерів. У ньому історії 12 пар, які зустрілися до війни або познайомились під час неї. Другий блок – фото дівчат та жінок, які захищають Україну на рівні з чоловіками. Третій присвячений воїнам з надзвичайними професіями, які пішли добровольцями на фронт.

Один з героїв цього блоку – атовець Євген Гуділов. На світлині – він щасливий і усміхнений музикант. Чоловік писав пісні і мав власний гурт.

«У серпні 2014-го отримав серйозну травму голови в Іловайську. Був ракетний обстріл. Ми сиділи з хлопцями і просто чекали, коли «вдарить». Це навіть боєм не назвеш, – пригадує Євген Гуділов. – Тепер я майже нічого не бачу, у голові постійні шуми. Писати музику я більше не можу».

Решта блоків – світлини героїв з мамами, фото наймолодших учасників АТО, зображення іноземців, які захищають Україну. Ще два – історії невідомих героїв з 24 областей країни та Криму, які загинули на передовій.

«Усі світлини ми робили протягом року. Хотіли познайомити українців з реальними людьми, які захищають нашу державу. Виставка вже побувала у Києві, тепер – у Дніпрі. У планах – всі міста країни», – зазначила організатор фотовиставки, волонтер Юлія Волкова.

Перші відвідувачі фотовиставки побаченим вражені.

 «Прийшла подивитися, бо знаю, що проект викликав ажіотаж у столиці. Сльоза пробила вже на першому фото. Вразили молоді очі, сповненні життям, а поруч – дата смерті», – зазначила Анастасія Попова.

«Якби не війна» – фотопроект, який варто побачити кожному, наголосив заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко: «Це людські долі. Історії справжніх героїв, які встали на захист нашої країни».

Побачити виставку можна до 4 лютого у місцевому «SPACE HUB» на пр. О.Поля, 2. Вхід вільний.

1 Фотопроект про Героїв країни - у Дніпрі.

Фотопроект про Героїв країни – у Дніпрі.

2 Зазерніть в очі своїм захисникам на пр. Поля, 2.

Зазирніть в очі своїм захисникам на пр. Поля, 2.

3 Атовці з мамами.

Атовці з мамами.

4 На світлинах - жінки-волонтери. У повсякденних турботах носити сукні доводиться не часто.

На світлинах – жінки-волонтери. У повсякденних турботах носити сукні доводиться не часто.

5 Євген Гуділов - у минулому музикант.

Євген Гуділов – у минулому музикант.

6 Анастасія Попова побаченим вражена до сліз.

Анастасія Попова побаченим вражена до сліз.

7 Фотопроект не залишає байдужим.

Фотопроект не залишає байдужим.

8 Познайомитися з виставкою можна безкоштовно, зазначив Володимир Юрченко.

Познайомитися з виставкою можна безкоштовно, зазначив Володимир Юрченко.