П’янкий аромат шоколаду, смачна дегустація та солодкі подарунки. Діти бійців АТО стали свідками практично чарівного процесу, в результаті якого з какао-бобів народжуються їх улюблені цукерки. Екскурсію на кондитерську фабрику організував Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА.

1 (2)

Щодня на кондитерській фабриці – 3-4 екскурсії.

3 (3)

На екскурсію прийшли понад два десятки хлопців та дівчат.

2 (2)

Сьогодні тут – особливі відвідувачі. Це діти захисників України.

4 (2)

Зібралися діти не тільки з Дніпра, а й з Томаківського та Синельниківського районів.

8 (2)

«Ми показуємо дітям інтригуючий процес виготовлення цукерок. Щодня до нас приїжджають діти з різних куточків України. Ніхто з них не залишається байдужим. Для нас це справжнє задоволення. В такий момент розумієш: вся робота не дарма», – розповів екскурсовод, працівник фабрики Роман Гайдученко.

6 (2)

Діти з захопленням слухали розповідь про чарівний процес – виготовлення цукерок.

5 (1)

Довгоочікуваний момент – дегустація.

9 (2)

«Я на кондитерській фабриці вдруге, але все одно мені дуже сподобалося. Було цікаво, ще й цукерок наїлася», – поділилася враженнями 12-річна Віка Овчаренко з Синельниківського району.

10 (1)

Команда Валентина Резніченка підготувала для дітей бійців АТО сюрпризи до Нового Року. Ми запрошуємо малечу на казкові вистави та свята. Безкоштовні білети батьки можуть взяти в Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА», – розповіла координатор Центру Наталя Шуліка.

11 (1)

Дізнатися, які ще безкоштовні вистави для дітей бійців АТО очікуються найближчим часом можна у Центрі допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (1-й поверх), тел.: (056) 742-86-62.