Хто найкраще грає у шахи та шашки, вирішували бійці АТО, їхні рідні та волонтери. До змагань приєдналися близько 30 учасників. Переможці отримали медалі та дипломи, всі разом – чудовий настрій. Як це було – далі.

 Сергій Пайол грає в шахи вже 45 років. Ще в дитинстві інтелектуальній грі його навчив батько.

«Стараюся регулярно брати участь в спортивних заходах. Вже грав у теніс, більярд, волейбол, міні-футбол, – розповів боєць 17-ї танкової бригади Сергій Пайол. – Сьогодні розраховую на перемогу в шахах. Грав у них не лише вдома з батьком, а й на передовій. Це допомагало нам з побратимами відволіктися».

 У шестирічної Єви Семенко досвіду менше, та дівчинка все одно впевнена в перемозі.

«Я уважно дивлюся, думаю і вже розумію, як потрібно ходити. Мої суперники – хлопчики старші за мене. Але все одно розраховую на перемогу, адже ходжу в шахову школу та маю 4 розряд», – поділилася дівчинка.

 Турнір з шахів та шашок організували волонтери. До нього приєдналися близько 30 бійців АТО, їхніх рідних та волонтерів. 10 учасників змагалися в шашках, 14 дорослих та троє дітей – у шахах.

«Змагання з шахів проводимо за швейцарською системою. Пари гравців сходяться між собою. Спочатку випадково, потім закономірно – сильні з сильними, слабші – зі слабшими. Хто набрав більше очок – той і переміг, – пояснив головний суддя змагань Микола Грива. – Окремо змагаються діти».

 Переможці турніру отримали медалі та дипломи.

«Багато демобілізованих ведуть замкнений спосіб життя. Щоб їм допомогти, команда Валентина Резніченка та волонтери організовують спортивні змагання. Хлопці починають спілкуватися, виходити в світ, призвичаюються в мирному житті. Наша мрія – створити обласну спортивну федерацію АТО», – зазначив радник голови ДніпроОДА Іван Начовний.

2 (2)

Турнір з шахів та шашок зібрав близько 30 учасників.

6 (1)

Від малих…

9 (1)

до найстарших.

7 (1)

На перемогу сподівається Сергій Пайол, який грає в шахи 45 років…

3 (1)

та Єва Семенко, якій лише 6.

4 (2)

Повболівати за гравців прийшла група підтримки.

11 (1)

Дорослі гравці змагалися за швейцарською системою.

10 (1)

У кого більше очок – той і переміг.

1 (2)

Іван Начовний вважає: основне завдання спортивних змагань – соціалізація демобілізованих.

8 (1)

Головне – можливість зустрітися з друзями.