У футбол грали, у «Мафію» теж. Час нардів. У Дніпрі пройшов турнір для АТОвців та волонтерів. Свою пам’ять, логіку та фарт перевірили з два десятка учасників.

1 (1)

 Дошка та шашки.

2 (1)

Час інтелектуальних розваг.

3 (1)

Розвинути увагу та пам’ять,

4

… а ще перевірити фарт

5 … зібралися АТОвці області, волонтери.

6

 «Народився та виріс в Узбекистані. Нарди – це наша гра, знайомий з нею ще з дитинства, – розповів АТОвець Дмитро Кім. – Дошку для гри скрізь беру з собою, грали навіть на фронті, коли були вільні хвилини».

7

З собою АТОвці та волонтери взяли близьких.

8

 «Прийшов пограти у нарди, з собою взяв дружину та двох дітей. Вдома часто граємо, нам подобається», – сказав АТОвець Сергій Островський.

9

Обіграти дружину не просто. Тетяна Островська грає у нарди вже десять років.

10

 «Спочатку гра здавалася складною, та згодом вона так мене захопила! Вважаю, що перемога – не головне. Важливі позитивні емоції», – каже Тетяна Островська.

11

Не сумують й діти.

12

Грають у морський бій.

13

Таку розвагу для бійців та волонтерів області організувала команда АТОвців #FM+L.

14

 «Дорослі грають у нарди, а їхні діти – у морський бій, – розповів член команди АТОвців #FM+L Олександр Островський. – Наші традиційні розваги не припиняємо. У планах – турнір зі стрільби з лука».

15

Ініціативу волонтерів підтримують й у ДніпроОДА.

16

«Реабілітація спортом та іграми – чудова традиція для Дніпропетровщини. ДніпроОДА та волонтери постійно проводять розваги для АТОвців. Вже скоро наші захисники кружлятимуть на бузковому балу», – зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.