З початку 2019-го на «гарячу лінію» психологічної підтримки учасників АТО при Дніпропетровській облдержадміністрації звернулися вже понад 120 людей. Телефонували і АТОвці, і їхні рідні. Всі вони отримали безкоштовні консультації психологів, повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

 «Психологічна підтримка хлопців, що повернулися з війни, – невід’ємна частина їхньої реабілітації. Організуємо для АТОвців та їхніх рідних різні тренінги. Допомогу психологів вони можуть отримати й на «гарячій лінії». Всі консультації – безкоштовні та конфіденційні», – зазначила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

 Консультації на «гарячій лінії» Дніпропетровської облдержадміністрації надають кваліфіковані психологи. Вони мають досвід допомоги АТОвцям на передовій.

На «гарячій лінії» вислухають, дадуть пораду, як подолати наслідки стресу. А ще – підкажуть, куди можна звернутися за подальшою допомогою.

Найчастіше АТОвців хвилюють питання – як пристосуватися до мирного життя після повернення з війни? Як налагодити стосунки з близькими після довгої розлуки? Знайти роботу?

Телефон «гарячої лінії» 0-800-505-085.