У Дніпропетровській області надали допомогу найбільшій в Україні кількості демобілізованих. За два роки тисячі бійців пройшли психологічну реабілітацію, для них реалізували десятки соціально важливих проектів, покликаних повернути до мирного життя.

 Саме в Дніпрі команда голови ДніпроОДА Валентина Резніченка відкрила перший в Україні Центр допомоги учасникам АТО і їх сім’ям. За два роки роботи він допоміг майже 15 тисячам військових, втілив у життя понад 60 соціальних проектів.

У Центрі допомагають оформити пільги, отримати квартиру й землю, путівку на оздоровлення та реабілітацію. Його працівники організовують безкоштовні курси з вивчення англійської та програмування, проводять спортивні змагання та пісенні фести, відкрили реабілітаційний центр і Музей АТО.

 «Бійці, які повертаються з війни, пережили колосальний стрес. Постійно бачити смерть і ризикувати життям – психологічно дуже нелегко. Ці люди – наші герої, і ми повинні зробити їх повернення в мирне життя максимально легким і безболісним», – зазначив радник голови ДніпроОДА з інновацій Юрій Голик.

1 (3)

Тисячам військових допомогли адаптуватися до мирного життя на Дніпропетровщині