Спортивний комплекс «Метеор» знову збирає любителів спортивних та активних вихідних. На Дніпропетровщині пройшов турнір з бадмінтону. В ньому взяли участь бійці АТО, волонтери та їхні сім’ї. Змагання організувала команда Валентина Резніченка.

 «Продовжуємо минулорічний марафон спортивних змагань для бійців АТО та волонтерів. У 2016-му змагання зібрали понад 200 учасників. Цього року очікуємо ще більше охочих. Вже отримуємо заявки на участь від військових. Розпочинаємо з бадмінтону, далі – настільний теніс, міні-футбол, волейбол, плавання та багато іншого. Головне у наших змаганнях не перемога. Кожен, хто взяв у них участь вже переможець», – зазначає голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

  У 2014-му він пішов добровольцем захищати Україну. В складі Нацгвардії був у Луганській області в селищі Кримське. Вже рік як Валерій Животов демобілізувався і почав активно займатися спортом. Тепер в руках замість зброї – ракетка для бадмінтону.

 «Спорт у моєму житті був завжди. Раніше займався футболом, хокеєм, волейболом, грав у шахи та настільний теніс. У минулому році брав участь у спартакіаді, яку організувала ДніпроОДА. Цього разу виходжу грати в бадмінтон. Проведення таких змагань – гарна ідея. Це не тільки фізичний розвиток, але й гарна нагода поспілкуватися один з одним», – каже учасник АТО Валерій Животов.

 У змаганнях взяли участь 29 учасників із Дніпра: 15 чоловіків, 11 жінок та 4 дітей. Гра проходила по так званій «круговій системі». Учасників розбивали на підгрупи, кожна з яких грала по три партії. Їх переможці розігрували по ще одній партії  і так до фінальної гри.

 «У 2016 році ми вже проводили спартакіаду, і мені доводилося оцінювати учасників такої категорії – учасників АТО та волонтерів. У них досить високий рівень підготовки, добре грають. Заняття будь-яким видом спорту – це завжди корисно. І ми готові допомогти кожному розвиватися у цьому напрямку», – говорить головний суддя змагань Сергій Бендін.

У Центрі допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям вже розробили план спортивних заходів на 2017-й рік. Найближчий з настільного тенісу. Далі кращих визначатимуть у міні-футболі, волейболі та плаванні.

 1

 Турнір з бадмінтону зібрав майже 30 учасників.

2

Організатори разом із тренерами підбирали спеціальну програму для учасників.

3

Поруч із бійцями АТО на майданчику грали і волонтери.

4

Не відставали від дорослих і діти.

5

На лавці учасників підтримували друзі та рідні.

6

Учасник АТО Валерій Животов із задоволенням взяв участь у змаганнях.

7

Кожен із учасників вже переможець.

8

Змагання від ДніпроОДА не тільки нагода перевірити свої сили, але й зустрітися і по спілкувати із друзями.