Центр допомоги  учасникам АТО при ДніпроОДА максимально сприяє в наданні житла демобілізованим бійцям, родинам загиблих, інвалідам війни 1-ї та 2-ї груп – ці люди вже отримали близько 200 квартир. Центр також активно підтримує АТОвців у  питанні отримання земельних ділянок, розповів в інтерв’ю порталу «Новий формат» радник голови ДніпроОДА, ветеран АТО Іван Начовний.

«Для учасників АТО виділення земельної ділянки – не автоматична пільга. Це  право, для реалізації якого потрібні зусилля самих демобілізованих, – сказав Іван Начовний. – Ми допомагаємо це право реалізувати. ДніпроОДА створила «єдине вікно» для організації взаємодії учасників АТО з обласним земельним кадастром. Це складна робота, але в нашій області вона ведеться ефективніше, ніж в інших регіонах. На виділення  земельних ділянок вже подано 11 354 заяви, прийнято 8 895 наказів про видачу дозволів, а по 4 150 земельних ділянках уже затверджено проекти».

Повний текст інтерв’ю до другої річниці від створення дніпропетровського Центру допомоги учасникам АТО та їх близьким – на сайті «Новий формат».

центр АТО

Сім’ї АТОвців на Дніпропетровщині отримують власне житло.