Близько 30 АТОвців розпочали заняття на  курсах програмування. Протягом трьох місяців вони вчитимуться розробляти сайти та будуть опановувати web-дизайн. Про це повідомив  голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

 «Одна з наших першочергових задач – допомогти демобілізованим адаптуватися у мирному житті, відновитися як фізично, так і психологічно. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко, – зазначив Валентин Резніченко. –  На Дніпропетровщині до реабілітації бійців підходимо комплексно. Вони лікуються у спеціалізованому центрі, відпочивають у санаторіях, а ще – беруть участь у спортивних змаганнях, пісенних фестивалях, вдосконалюють знання на курсах з англійської та програмування».

 Три нові групи АТОвців приступили до IT-курсів у Національному гірничому університеті. Хлопці навчатимуться протягом трьох місяців, проте перші результати відчують вже за місяць, стверджують викладачі.

«Слухачі курсів отримають знання з таких мов програмування, як Java Script та С++. Після навчання вони зможуть створити найпростіший сайт, розробити його дизайн, використовуючи для цього  сучасні технології», – розповів викладач Національного гірничого університету Сергій Приходченко.

Самотужки навчатися програмуванню можна, але вкрай складно, поділився учасник АТО Богдан Давиденко. Боєць впевнений: курси стануть у нагоді.

«Для того, аби зробити сайт, потрібно знати мови програмування. Я з ними ще не знайомий, тому хотів би тут отримати необхідні знання. Коли закінчу навчання, хочу продовжити роботу в сфері IT», – зазначив Богдан Давиденко.

IT-курси ДніпроОДА організовує для бійців АТО вже третій рік. За цей час навчання пройшли близько трьохсот військових.

«Цей набір навчатиметься до Нового року, потім знову розпочнемо прийом заявок, – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка. – Вже маємо позитивні приклади, коли хлопці після курсів ще вдосконалили свій рівень знань та почали займатися програмуванням професійно».

Заявки на наступні курси можна подавати до Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. Довідки за телефоном: 068 679 89 61.

У Національному гірничому університеті стартували курси програмування для АТОвців

Хлопці навчатимуться протягом трьох місяців

“Після навчання вони зможуть створити найпростіший сайт, розробити його дизайн, використовуючи для цього сучасні технології”, – Сергій Приходченко

Навчальний процес

Уважне навчання

“Коли закінчу навчання, хочу продовжити роботу в сфері IT”, – Богдан Давиденко

ДніпроОДА організовує курси для АТОвців третій рік поспіль

“Вже маємо позитивні приклади, коли хлопці після курсів ще вдосконалили свій рівень знань та почали займатися програмуванням професійно”, – Наталія Шуліка

Цього року IT-курси відвідують близько тридцяти бійців

Заявки на наступні курси можна подавати до Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА.