Відомості про третину бійців АТО вже внесені в єдину базу демобілізованих Дніпропетровщини. Це перша в Україні така база з повною інформацією про військових. Її створює Центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям при Дніпропетровській облдержадміністрації. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У базі даних детальна інформація про кожного воїна: ПІБ, адреса, контактний телефон, склад сім’ї, де і коли проходив службу, на які пільги має право, які з них вже отримав і так далі. Окрема вкладка «звернення», в ній дата звернення воїна в Центр допомоги, реєстраційний номер, статус проблеми – вирішена чи ні.
«Більше 3 тисяч демобілізованих вже зареєстровані в єдиній базі Дніпропетровської області. Центр надає всебічну підтримку цим військовим. Особливість такого підходу в тому, що він дозволяє працювати на випередження. Боєць отримує всі пільги, на які має право. Навіть якщо він про них не знав, або просто не просив», – зазначив Валентин Резніченко.
Дніпропетровщина першою в Україні почала створення єдиної бази демобілізованих. Вона постійно поповнюється, адже щодня в Центр допомоги звертаються від 50 до 100 демобілізованих бійців. Щоб наповнювати реєстр було зручніше, Центр підготував спеціальні анкети для атошників. Їх бійці можуть заповнити в Центрі при ОДА або в будь-якому з його районних філій. З початку АТО на захист країни стали 25 тисяч жителів Дніпропетровщини. На сьогодні 9,7 тисячі з них демобілізовані.
Центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за адресою: м Дніпропетровськ, пр. Кірова, 1 (Дніпропетровська облдержадміністрація), каб. 105. Тел. 742-86-62.