Стійкі, мужні та відважні запрошуються на службу за контрактом у Збройних Силах України. З початку року обрали роботу в армії понад 1300 чоловіків Дніпропетровської області. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

Служба за контрактом гідно оплачується. У 2016 році зарплата військовослужбовця ЗСУ – не менше 7 тис. грн. щомісяця. Ця сума може збільшуватися в залежності від посади, звання й терміну служби. На передовій додатково платять 4200 грн., в інших районах АТО – 1200 грн.

 На службу за контрактом може стати кожен від 18 до 60 років. Для цього потрібно мати середню освіту, бути здоровим і не судимим.

Контрактники спочатку направляються до навчальних центрів для підготовки. Навчання триває від трьох днів до двох місяців. З навчальних полігонів шлях лежить до військових частин.

Контрактник вільно обирає місце та умови служби.

Зелене світло до контрактної армії дають і жінкам від 18 до 50-ти років. Представниць прекрасної статі беруть телефоністами, кухарями, швачками, медсестрами, діловодами тощо.

Усі, хто бажає проходити військову службу за контрактом, можуть звертатися до військкомату за місцем проживання. Тут можна ознайомитися з посадами, обрати майбутню спеціальність та війська.

Підписати контракт можна на різний термін. Мінімум – на шість місяців, максимум – на п’ять років. Після завершення служби, контракт можна подовжити.

За тими, хто пішов служити за контрактом, зберігаються місце та середня зарплата на попередній роботі.

Паралельно військовий може заочно навчатися. Освіту оплатить Міністерство оборони. Контрактники мають право на отримання безкоштовного житла, пенсію після 25 років вислуги та інші соціальні гарантії. Усім, хто обирає контрактну армію, виплачуються підйомні, допомога на оздоровлення.

_1_14611547275620-ED4