Бушлати, зимові берці, консервація, мед та сало – цими речами заповнили авто волонтери Синельниківського району і відправили в зону АТО. Аби захисники змогли відчути тепло земляків, потурбувалися учні Роздорської школи. Пунктом призначення школярської допомоги стала Луганщина, повідомили в Синельниківській РДА.  

Привіти з мирної землі отримали 24-та і 28-ма окремі механізовані бригади. Обидві наразі дислокуються в Луганській області. Теплі речі та продуктові набори для українських бійців збирали учні Роздорської середньої школи. Діти зізнаються, що це для них вже добра традиція. Тим паче, двоє випускників школи захищають східні рубежі України.

«Школа добре пам’ятає Олександра Литвина та Андрія Кулініча. У найтяжчі часи для країни вони не вагалися і стали до лав української армії. Ми дуже ними пишаємося та чекаємо їх повернення», – говорить директор школи Ольга Бабич.

Разом із формою та харчами школярі передали на передову Прапор України. Бійці напишуть на ньому свої побажання. Після цього стяг повернеться до шкільного музею.

Найціннішими дарунками для вояків стануть дитячі малюнки й обереги. Вони зігріватимуть їх теплом дитячих рук і сердець. Школярі кажуть, що переживають за бійців, які воюють на Сході. І бажають їм найшвидшого повернення додому живими й з перемогою.

Синельниківщина вже збирається готувати новий вантаж в зону АТО. До збору необхідних речей долучаться учні інших шкіл району.

 

_1_14539861360080-BD6

Бушлати, зимові берці, консервація, мед та сало – цими речами заповнили авто волонтери
Синельниківського району і відправили в зону АТО.

 

_1_145398613602314-340C

Теплі речі та продуктові набори для українських бійців збирали учні Роздорської середньої школи.

 

_1_145398613602330-47D0

Привіти з мирної землі отримали 24-та і 28-ма окремі механізовані
бригади.