Курси для демобілізованих учасників АТО спільно відкриють керівництво Дніпропетровщини та місцеві IT-компанії. Про це стало відомо підчас зустрічі радника очільника області Валентина Резніченка Юрія Голика та представників дніпропетровського IT-бізнесу.
«IT-сфері потрібно більше фахівців для їх компаній, – пояснив Юрій Голик. – І ми можемо підготувати таких людей в обласних вишах. Зі свого боку, ми звернулися до представників IT-бізнесу з пропозицією навчити програмуванню демобілізованих бійців АТО. Серед них дуже багато тямущих хлопців і вони хочуть працювати».
Радник губернатора нагадав про досвід Львова, де місцеві IT-компанії організували подібні курси і вже працевлаштували деяких демобілізованих. «Виграли всі – компанії отримали фахівців, хлопці з АТО знайшли себе після війни», – зазначив Юрій Голик.
Він підкреслив, що обласна влада зі свого боку візьме посильну участь в організації курсів для демобілізованих: «На базі ОДА є Центр допомоги учасникам АТО. Ми постійно підтримуємо зв’язок з бійцями і маємо змогу дуже швидко обдзвонити їх, розповісти про курси. До того ж ми можемо проводити їх прямо в будівлі облдержадміністрації та надати для цього необхідну техніку», – зауважив Юрій Голик.
Учасники зустрічі домовилися: ОДА спільно з IT-компаніями влаштує курси програмування для демобілізованих із зони АТО: «Ви (IT-компанії – авт.) створюєте програму навчання, ми беремо на себе організацію», – резюмував Юрій Голик.

1-3