Щодня більше 10 мешканців Дніпропетровщини записуються на контрактну службу. 850 чоловіків цьогоріч вже стали на захист країни. Наступного тижня до військових навчальних центрів відправиться ще 200. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

Ще 200 чоловіків Дніпропетровщини підписали контракт з армією. 28 та 29 березня вони відправляться до спеціалізованих навчальних центрів. Протягом кількох тижнів там з ними працюватимуть професійні психологи та інструктори. До лав Збройних Сил вже потрапляють підготовлені спеціалісти.
«Щодня до військкоматів звертається більше 10 мешканців регіону з проханням прийняти їх на контрактну службу. Переважно – це чоловіки від 30 до 40 років. Однак на контрактну службу приймаються чоловіки від 18 до 60 років», – наголосила начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Ірина Федорчук.
З початку року на контрактну службу записалися більше тисячі мешканців регіону. Збройні Сили України пропонують різні умови підписання контракту. Військові, що вже побували в зоні АТО, можуть заключити договір на півроку, рік або три. А для «новеньких» передбачена можливість вступу до армії відразу на три роки. Місце служби можна обирати самостійно. Зарплата військового на контрактній службі від 7 тисяч до 12 тисяч гривень на місяць, додатково – виплати на оздоровлення, вирішення соцпитань, безкоштовне медобслуговування, щорічна відпустка, більше 30 днів, а також додатковий відпочинок для занять творчістю або навчання. Військові також можуть безкоштовно навчатися в вишах країни.
Солдати Збройних Сил України можуть розраховувати на отримання житла і вихід на пенсію після 25 років вислуги.
Дізнатися більше щодо умов і переваг служби за контрактом можна в обласному військовому комісаріаті – м. Дніпропетровськ, вул. Шмідта,16, тел. (056)745-24-17, 770-83-76. А щоб стати до лав Збройних Сил України достатньо звернутись до місцевого військкомату.
ODA_0318