Майже 3 мільйони гривень виділили з обласного бюджету на допомогу сім’ям загиблих АТОвців. Рідні полеглих з сільської місцевості Дніпропетровщини щомісяця отримуватимуть 1640 гривень, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Раніше в кожному місті була власна програма, яка передбачала щомісячну або щорічну допомогу цим людям. Суми всюди різнилися. Сільські бюджети взагалі не мали можливості виділяти кошти на такі виплати. В результаті  у містах рідні загиблих отримували допомогу, а в селах – ні. Тепер цю проблему вирішили», – пояснив Валентин Резніченко.

Дніпропетровщина однією з перших в Україні систематизувала місцеві виплати родинам загиблих бійців АТО. На останній сесії обласної ради прийняли рішення про виділення для цього 2,9 млн грн – ці кошти підуть на щомісячні виплати 292 членам родин полеглих АТОвців в сільській місцевості. З серпня вони щомісячно отримуватимуть по 1640 гривень, а з  грудня – по 1700 грн.

«Міста Дніпропетровщини повинні передбачити відповідні суми у власних програмах. Це пряма відповідальність мерів», – наголосив очільник області. 

У містах Дніпропетровщини мешкають 773 члени родин загиблих бійців АТО.

4 (2)

Родини загиблих АТОвців з сіл Дніпропетровщини матимуть щомісячну допомогу