Комплексне обстеження у висококваліфікованих спеціалістів можуть пройти рідні загиблих захисників. Медогляд – безкоштовний. Як записатися, розповіли в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Захворювання серцево-судинної системи – одні з найпоширеніших серед українців. Їх важливо вчасно діагностувати та правильно лікувати. Таку можливість мають члени родин загиблих захисників. Для них організували обстеження в обласному центрі кардіології та кардіохірургії. Медогляд – комплексний та безкоштовний», – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

Обстеження розпочнуться 11 квітня. Першими оглянуть мешканців Нікополя. Потім ­­– членів сімей загиблих Героїв інших населених пунктів області.

Для рідних загиблих організують лабораторні, радіологічні, кардіологічні та ультразвукові дослідження. Їх огляне кардіолог, ендокринолог, невропатолог, гастроентеролог та пульмонолог. Якщо знадобляться додаткові обстеження в інших медзакладах, лікарі випишуть направлення.

Обстеження проходитимуть по буднях із 8:00 до 16:00. Учасників оглядів супроводжуватиме медпрацівник – чекати в чергах не доведеться.

 

Щоб записатися на медогляд, варто звернутися в управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА. Контактний телефон – 068 67 98 961.