Більш ніж 6 тисячам дітей переселенців та бійців АТО подарували шкільні набори. Ручки, олівці, лінійки, зошити та інше приладдя вже доставили хлопцям та дівчатам з 9 міст та 17 районів області. Все це придбали за кошти гранту, який Дніпропетровська ОДА отримала від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Щоб ефективно допомагати сім’ям переселенців та бійців АТО, облдержадміністрація співпрацює із закордонними партнерами. Їх підтримку ми відчуваємо не лише на словах, ми бачимо її у реальних справах. Вже реалізували не один проект з Литвою, Німеччиною, Японією, – зазначив Валентин Резніченко. – Цього разу зробити сюрприз хлопцям та дівчатам допомогли США. Загалом шкільне приладдя отримають 10 тисяч дітей переселенців та бійців АТО по всій області».

Канцелярські набори вже отримали діти у Дніпропетровську, Вільногірську, Жовтих Водах, Марганці, Васильківському, Широківському, Царичанському та інших містах та районах. Найближчим часом подарунки доставлять до Кривого Рогу, Нікополю, Павлограду, Орджонікідзе, Павлоградського, Солонянського, Покровського, Апостолівського та Дніпропетровського районів.

 

_1_14539882122970-A78

Понад 6 тисяч школярів Дніпропетровщини отримали шкільні набори.