До єдиної бази демобілізованих внесені дані про 5235 бійців АТО. Щодня співробітники Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям при Дніпропетровській ОДА поповнюють реєстр новими іменами вояків з усієї області. Цього місяця ще близько 4 тисяч військових з Дніпропетровщини повернуться додому під час четвертої хвилі демобілізації. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.
 
«База демобілізованих воїнів створена представниками Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Вона стала першою в Україні і дозволила систематизувати інформацію про військовослужбовців, які повернулися додому. Наразі до реєстру внесені дані про 5235 бійців», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Єдиний реєстр містить важливі дані про демобілізованих військовослужбовців. У нього вноситься інформація щодо питань, з якими атошники звернулися до Центру. Реєстр дозволяє побачити, якими пільгами вояк вже скористався і якими може скористатися у майбутньому. Це допомагає працювати на випередження та надавати бійцям всі пільги ще до того, як вони за ними звертаються.
Минулого тижня до Центру допомоги звернулися 126 демобілізованих. Вони поповнили реєстр бійців АТО. У квітні додому повернеться ще близько 4 тисяч військовослужбовців з Дніпропетровщини. Для того, щоб їх дані потрапили до реєстру, достатньо заповнити спеціальну анкету. Зробити це можна в Центрі при облдержадміністрації або в будь-якій з його філій.

Реестр+АТО
З початку АТО на захист Батьківщини стали понад 25 тисяч жителів області. На сьогодні більше 10 тисяч з них вже демобілізовані.
Центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Поля (колишній пр. Кірова), 1, ОДА (1-й поверх).Телефон: (056) 742-86-62.