Тут їх вислухають в будь-який час та знайдуть правильні слова. Гаряча лінія психологічної підтримки бійців АТО працює без вихідних. За вісім місяців роботи оператори прийняли понад півтори тисячі дзвінків. Про це повідомив очільник області Валентин Резінченко.

«До адаптації бійців у мирному житті підходимо комплексно. На Дніпропетровщині працюють Центри допомоги учасникам АТО, сучасний реабілітаційний центр, є безкоштовні курси англійської, програмування та водіння, – зазначив очільник області Валентин Резніченко. – Впоратися з важкими спогадами про війну хлопцям допомагають на гарячій лінії психологічної підтримки. До фахівців вже звернулося понад півтори тисячі бійців».

На гарячій лінії працюють четверо кваліфікованих психологів та психотерапевтів. Вони знають, як заспокоїти та впоратися з важким стресом. Дзвінки приймають без вихідних. Військовим гарантують повну конфіденційність. Якщо бійці  просять про соціальний захист або медобслуговування, оператори не відхрещуються. Таких військових перенаправляють до Центру допомоги учасникам АТО і департаменту охорони здоров’я.

«Гаряча лінія» психологічної підтримки для учасників АТО та їх сімей працює цілодобово за номером 0-800-505-085.

1