По Дніпру на каяках сплавилися півсотні АТОвців з родинами. На вузьких довгих човнах вони подолали 10-кілометрову відстань. Бійці переконані, це не тільки гарне дозвілля на природі, а й психологічна реабілітаціяАктивний відпочинок на воді для них традиційно організувала Дніпропетровська ОДА. 

«Дніпропетровська ОДА допомагає бійцям адаптуватися до мирного життя. Для них організовуємо освітні курси, пісенні фестивалі, танцювальні вечори. З 2015  року продовжуємо традицію – сплав на каяках. Цього разу стали на весла 50 АТОвців зі своїми родинами», – зазначив начальник відділу управління з питань учасників АТО при Дніпропетровській ОДА Артур Купрій.

Сплав на каяках – не спортивне змагання, а суто сімейне дозвілля. Для бійців та їхніх рідних – це і психологічна реабілітація, і активний відпочинок, і гарний настрій.

АТОвець Іван Начовний подорожує повсякчас з дружиною. Ролі чітко розподілені: він – веслує, вона – засмагає.

«Це можливість провести час з родиною, насолодитися природою в акваторії Дніпра та порелаксувати. Плескіт води налаштовує на інший лад, відволікає від сірої буденності. Відчуваєш, як нові сили наповнюють тебе по вінця. Такий відпочинок – повне перезавантаження», – поділився враженнями Іван Начовний.  

Учасники походу стартували з Набережної Заводської,52 – там же й фінішували.

За словами інструктора Андрія, маршрут нескладний, головне – зберігати спокій і правильно гребти.

Наступний заплив – у вересні. Готовте весла.

Сплав на каяках для бійців та їніх рідних Дніпропетровська ОДА практикує  четвертий рік поспіль.

Сплав на каяках для бійців та їніх рідних Дніпропетровська ОДА практикує четвертий рік поспіль.