Заспокоїти душу, помолитися та відволіктися. Майже півсотні рідних загиблих АТОвців повернулися з паломницької поїздки. Батьки, дружини та діти полеглих Героїв побували в монастирях та храмах Києва. Організувати мандрівку допомогла команда Валентина Резніченка.

 «З ідеєю паломницької поїздки до ДніпроОДА звернулися рідні загиблих. Ми  задум підтримали. До монастирів та храмів Києва відправилися близько півсотні батьків, дружин, дітей загиблих. До групи приєдналися сім’ї з усієї області: Нікополя, Тернівки, Петропавлівки», – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

 Спочатку рідні АТОвців завітали до Михайлівського Золотоверхого монастиря. Там долучилися до літургії, пройшлися музеєм собору, піднялися на дзвіницю, з якої відкривається прекрасний краєвид міста. Далі – Софійський собор та екскурсія його музеєм.

У групі – мама загиблого АТОвця Ольга Бойко. Каже: поїздку не зіпсувала навіть дощова погода, якою зустрів Київ.

«У паломницьку поїздку ми відправилися з великим бажанням. Було не тільки цікаво, а й душевно. Сім’ї загиблих об’єднало горе, ми розуміємо один одного на енергетичному рівні. А спільна молитва має велику силу», – поділилася Ольга Бойко.

 Супроводжував групу священик Української Православної Церкви, капелан Дмитро Поворотній. Він впевнений: поїздка для родин – підтвердження того, що вони не покинуті.

«Це допомагає рідним загиблих вийти з прірви горя. Вони відчувають, що не покинуті. Що молитва за їх синами, батьками, чоловіками лунає по всій Україні», – зазначив Дмитро Поворотній.

Рідні АТОвців вже планують нову поїздку до Києва. У паломництво збираються відправитися у травні.

4 (2)

Київ зустрів рідних АТОвців дощовою погодою.

7 (2)

На стіні пам’яті знайшли фото своїх рідних.

5 (2)

Відвідали літургію…

1 (3)

та побували в музеях.