Авторські композиції лауреатів фестивалю «Пісні, народжені в АТО» можуть безкоштовно завантажити всі бажаючі. Студійні записи у високій якості – на сайті фесту. Лише декілька кліків мишкою – і весь альбом проникливих та відвертих пісень у вашому комп’ютері.

 

«У вересні 2016-го ДніпроОДА, військові та українські зірки презентували перший та єдиний диск з піснями, створеними у донбаських окопах. До нього увійшли композиції, які полюбилися слухачам на гала-концерті фесту «Пісні, народжені в АТО». Тираж альбому у 3 тисячі екземплярів «розлетівся» практично одразу. Ті, кому не дістався диск, можуть завантажити улюблені хіти в інтернеті. Безкоштовно», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 

У вільному доступі – майже три десятки композицій, які увійшли до диску. Це твори АТОшників про пережите на війні: від ліричних пісень до року. Є й пісні українських зірок. Скачати їх можна на сайті фесту. Потрібно перейти до розділу аудіо та натиснути «завантажити» навпроти вподобаної композиції.

 

У травні 2016-го команда Валентина Резніченка та обласна асоціація воїнів АТО організували у Дніпрі перший в Україні фестиваль «Пісні, народжені в АТО» . На гала-концерт з’їхалися 20 виконавців зі всіх куточків країни – учасники АТО, їхні родичі, волонтери. Згодом композиції учасників фестивалю увійшли до унікального диску фронтових пісень, який презентували у Києві

песни

Пісні, народжені в АТО, можна безкоштовно скачати в інтернеті: як це зробити