Навчилися створювати сайти з нуля. Такою навичкою тепер володіють 12 демобілізованих. Це перша група, яка закінчила безкоштовні тримісячні комп’ютерні курси та отримала сертифікати. Цей документ допоможе демобілізованим знайти роботу. Всього на IT-курсах навчаються понад 70 військових. Про це повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО та членам їх сімей Наталя Шуліка.

«Центр допомагає АТОшникам підвищити рівень знань та перекваліфікуватися. Для них організовані безкоштовні ІТ-курси й курси англійської мови. Також 60 демобілізованих зможуть пройти навчання та стати водіями громадського транспорту. Сьогодні демобілізовані отримали перші сертифікати. Документи засвідчують, що випускники вміють створювати сайти. А значить, зможуть знайти собі роботу», – упевнена Наталя Шуліка.

Віктор Шевченко – один з тих, хто протягом трьох місяців підвищував свою комп’ютерну грамотність. До того, як був мобілізований у зону АТО, працював перекладачем з англійської та німецької. Зізнається, що давно мріяв займатися web-програмуванням та навчитися конструювати сайти. «І ось мрія стала реальністю, – посміхається боєць. – Починав з нуля, адже знань у цій сфері не мав. Виявляється, написання сайтів – дуже цікаве заняття. Найяскравіше враження від курсу – коли сподівання та результат співпадають».

Запис на курси продовжується. Аби подати заявку, при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій та документ, який засвічує безпосередню участь в АТО.

Військовослужбовцям, які бажають опанувати нову професію, слід звертатися до Центру допомоги бійцям АТО та їх сім’ям при ОДА за адресою: пр. Кірова, 1 (1-й поверх) або за телефоном: (056) 742-86-62.

 

2008

Усього на IT-курсах навчаються понад 70 військових 

 

2009

Наталя Шуліка: “Професійна та соціальна адапатція бійців АТО є пріоритетним напрямком
в роботі Центру” 

 


2010

Перші сертифікати. Вони засвідчують, що випускники вміють створювати сайти 

 

202000

Бійці АТО тільки-но із-за парти. Кажуть, що “написання сайтів –
цікаве заняття. Найяскравіше враження від курсу – коли сподівання та результат співпадають”.

 

8000000000A

Завдяки курсам демобілізовані стали конкурентоспроможними на ринку праці.
А значить, зможуть знайти собі роботу.