Мужні, звитяжні та героїчні – близько тисячі військових пройдуть вулицями Дніпра в День захисника України. Такий грандіозний військовий марш – вперше в Україні. На свято зберуться бійці ЗСУ, Нацгвардії та добровольчих батальйонів. Урочистості пройдуть біля Дніпро ОДА та Музею АТО. Запрошуються всі бажаючі.

 Військовий марш, польова кухня, пісні про любов, чоловічу дружбу та життя без вибухів – так Дніпропетровщина святкуватиме День захисника України.

Урочистості стартують 14 жовтня біля Дніпропетровської ОДА о 9.00. Тут вишукуються близько тисячі військових. Серед них – бійці ЗСУ, Нацгвардії та добровольчих батальйонів регіону.

Хлопців, на чиїх подвигах гартується українська нація, привітає зі святом керівництво області.

До пам’ятного каменю, що біля Алеї героїв Небесної сотні, бійці покладуть квіти. Тут же пройде молебень. Присутні схилять голови перед тими, хто віддав життя за високе звання захисника.

О 10.30 військова хода рушить містом. Захисники урочисто пройдуть вулицями Старокозацька, Фабра та проспектом Дмитра Яворницького. Військовий марш – то подяка всім, хто зі зброєю в руках відстоює свободу сучасної України.

Кінцева зупинка – Музей АТО. Тут відзначать нагородами учасників бойових дій, які захищають незалежність української держави.

Опівдні військові, волонтери та мешканці області зберуться у дружньому колі. Смакуватимуть польовою кашею та гарячим чаєм. Заспівають разом із АТОшниками – лауреатами всеукраїнського фесту «Пісні, народжені в АТО». Ці мотиви лунали з окопів, з ними йшли в атаку, святкували перемогу. Також можна буде доторкнутися до історії в першому в Україні Музеї АТО.

На свято запрошуються всі бажаючі.

На оборону східних кордонів країни із Дніпропетровщини були призвані близько 25 тисяч захисників. Це найбільше в Україні. Майже 14 тисяч хлопців вже повернулися додому.

ОДА

 Перший в Україні військовий марш до Дня захисника України пройде на Дніпропетровщині