На Дніпропетровщині демобілізованим пропонують роботу водіїв громадського транспорту. Для цього організовані безкоштовні водійські курси. Навчання бюджетним коштом. Перші 14 демобілізованих вже отримали посвідчення водія громадського транспорту та можуть розпочинати стажування. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Наразі є потреба у водіях на маршрути громадського транспорту. Перевізники готові брати на стажування, а потім і на роботу. Автопідприємства мають 100 вакансій. Запрошують демобілізованих. І тих, хто має права категорії D, і тих, хто лише бажає пройти курси. Ми готові розглядати кожне резюме і допомагати у працевлаштуванні учасникам бойових дій», – наголосив Валентин Резніченко.
 
Найбільший попит на водіїв у Дніпропетровську, Верхньодніпровську та Дніпродзержинську. Однак і в інших містах та селах є вакансії. Якщо боєць АТО має досвід роботи на громадському транспорті не менше року, то йому запропонують роботу на міжміських та приміських маршрутах.
 
Наразі вже отримали права категорії D 14 бійців АТО. Їм пропонують роботу на міських маршрутах Дніпропетровщини. Записатися на стажування можна в управлінні інфраструктури ОДА за телефоном: 742-86-23 або особисто пр. Поля, 2 (колишній пр. Кірова), кабінет 224.

Продовжують навчання ще 11 бійців. За 2 тижні й вони отримають посвідчення водія категорії D та зможуть претендувати на вакантні місця.

Набір на курси продовжується. Вони щоденні, тривають два місяці. Запис в Центрі допомоги воїнам АТО та членам їх сімей при Дніпропетровській ОДА. Адреса центру: пр. Поля,1 (колишній пр. Кірова), ОДА, 1 поверх. Телефон: (056) 742-86-62.

ODA_4269