Вже вчетверте бійці АТО Дніпропетровщини збираються на спортивному турнірі. Приходять з друзями, коханими, дітьми, цілими родинами. Цими вихідними більше 30 демобілізованих, волонтерів та їх рідних змагалися за звання кращого тенісиста. Перемогли дружба та здоровий спосіб життя.

ODA_1467

Більше 30 бійців АТО, волонтерів та їх рідних прийшли на тенісний турнір, організований волонтерами Центру допомоги бійцям при Дніпропетровській ОДА.

ODA_1456

У теніс грали і зовсім маленькі,

ODA_1472

і трохи більші,

ODA_1460

і мужні чоловіки, що захищали рідну землю,

ODA_1477

волонтери, які допомагають бійцям.

ODA_1428

 «Ми вже давно працюємо над адаптацією бійців АТО до мирного життя. Одна з ідей, що виникла у Центрі допомоги бійцям АТО при облдержадміністрації, – проведення спортивних змагань. У цьому році це вже четвертий турнір. Вже пройшли змагання з плавання, пляжного волейболу, велопробігу. Якщо на перший ми запрошували, на другий бійці АТО самі записувалися, то тепер хлопці пропонують проводити турніри. Такі змагання об’єднують та згуртовують. На наш погляд це важливо», – розповідає волонтер та представник Центру допомоги бійцям АТО Андрій Городецький.

ODA_1496

Бійці вчаться вправно тримати ракетку

ODA_1453

Сергій Білецький став на захист країни з самого початку. Воював у мотопіхотному батальйоні. Визволяв Мар’янку, Авдіївку, Красногорівку. Сьогодні вчиться тримати ракетку замість зброї. «Турнір – це хороша ідея. Всі види спорту – розвивають. Я тільки підтримую це. Уже встиг взяти участь у багатьох змаганнях, організованих Центром допомоги бійцям АТО при ОДА», – розповідає Сергій.

 ODA_1498

Підтримати свого захисника прийшла й Тетяна Островська з двома синами. Її чоловік Сергій Островський повернувся із зони АТО після року служби, був під Іловайськом та в інших гарячих точках. «Було дуже страшно, однак ми вірили та сподівалися на його повернення. І все сталося. Такі турніри, як цей, дуже потрібні. Тому що хлопці спілкуються, не втрачають зв’язків один з одним. Так їм набагато легше адаптуватися», – говорить Тетяна.

 ODA_1449

Турнір залишив по собі багато приємних вражень.

ODA_1447

Всі в очікуванні наступних змагань.