6 квітня у Дніпрі відбудеться спартакіада для АТОвців з інвалідністю. На участь вже зареєструвалися майже 40 бійців. Підтримати сміливих та завзятих хлопців запросила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

 «На спартакіаді зберуться сильні тілом і духом. АТОвці з інвалідністю доводитимуть: ніщо не завадить їм жити повним життям і здобувати спортивні перемоги. Вони дуже потребують підтримки. Тож вболівати за наших Героїв запрошуємо всіх бажаючих», – наголосила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

Спартакіада відбудеться 6 квітня, початок – 10:00. Місце зустрічі: м. Дніпро, спорткомплекс «Метеор», вул. Макарова, 27а. 

 Бійці змагатимуться у легкій атлетиці, стрільбі з лука, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу і плаванні. Одна людина може спробувати свої сили у двох видах спорту.

Військові, які хочуть приєднатися, ще встигають подати заявку. Обов’язкова умова – довідка-дозвіл від лікаря на участь у змаганнях. Дедлайн – 5 квітня.