ІV фестиваль «Пісні, народжені в АТО» обіцяє багато сюрпризів. Фішка найголовнішого військового концерту року – виступ хору волонтерів. Яку виконають пісню, артисти поки що тримають у секреті. Проте обіцяють: мурашки по шкірі пробіжать з перших нот. Аби вразити слухачів, репетирують двічі на тиждень.

Вдень волонтерка Вікторія Загрійчук допомагає АТОвцям відновити здоров’я за допомогою «активної реабілітації». Ввечері – поспішає на репетицію хору. В дитинстві жінка займалася у музичній школі. Через роки вміння відновлює задля виступу на фестивалі «Пісні, народжені в АТО».

 «Співаємо у супроводі військового оркестру – це неперевершено. Це виправка, запал! – поділилася учасниця хору Вікторія. – Перші три репетиції, коли потрібно було вивчити мелодію, хвилювалася. Нині все виходить легко й від душі. Пісня на стільки западає в серце, що наспівуєш її навіть вдома».

У волонтерки Тетяни Делецької досвіду більше. Вона закінчила музичне училище по класу диригент-хормейстер. За спеціальністю пропрацювала все життя.

«Пісня завжди підіймала дух народу. А хор ще й об’єднує людей. Добре, що організатори фесту згадали: гуртом легше й батька бити, – сміється учасниця хору Тетяна Долецька. – Наш хор зібрав людей різних професій. Проте вони швидко вчаться та файно співають».

 Задає тон волонтерському хору військовий оркестр під керівництвом Олександра Жарія. Диригент каже: на сцені у музикантів та співаків – повна творчість.

«Ідея зібрати такий співочий колектив – дуже цікава. Більшість учасників не мають практики хорового співу. Проте нині все складається чудово. Це буде незабутній творчий здобуток для нашого оркестру», – сказав диригент військового оркестру оперативного командування «Схід» Олександр Жарій.

 Загалом у волонтерському хорі – майже 30 людей. Вони відкриють ІV фестиваль «Пісні, народжені в АТО».

«На фестиваль бійці привезуть з десяток нових «гарячих» пісень, які народилися «на нулі». На мирній землі їх зустріне волонтерський хор. Ця мить, коли цивільні співатимуть для військових, покаже єдність нашої країни у боротьбі», – наголосив заступник голови Дніпропетровської ОДА, учасник хору Володимир Юрченко.

 Військові пісні лунатимуть у Дніпрі 28 червня. Учасники фесту вийдуть на сцену літнього театру парку ім. Шевченка. Початок – о 17:00, вхід вільний.

Волонтерський хор готується до виходу на велику сцену

Хор відкриє фест «Пісні, народжені в АТО»- 2019Вікторія Загрійчук: «Перші три репетиції, коли потрібно було вивчити мелодію, хвилювалася. Нині все виходить легко й від душі»До виступу готуються майже 30 волонтерівТетяна Долецька: «Наш хор зібрав людей різних професій. Проте вони швидко вчаться та файно співають»Хор співатиме у супроводі військового оркеструОлександр Жарій: «Це буде незабутній творчий здобуток для нашого оркестру»Яку пісню виконають – поки що секрет

Вразити слухачів планують з перших нотВолодимир Юрченко: «Ця мить, коли цивільні співатимуть для військових, покаже єдність нашої країни у боротьбі»Почути, як співає волонтерський хор, можна буде 28 червня

Місце зустрічі – літній театр дніпровського парку Шевченка