На Дніпропетровщині відкрили памятник воїнам-десантникам, які загинули на Донбасі. Його встановили на території 25-ї окремої повітряно-десантної бригади у Гвардійському. Зєднання одним із перших стало на захист Батьківщини. За час АТО понад 1350 десантників з «25-ки» отримали державні нагороди та відзнаки. 136 вояків назавжди пішли в небо, обороняючи мир та спокій на рідній землі.

1

Рідні, близькі та друзі загиблих, військові, волонтери, представники місцевої влади та духовенства. Вшанувати пам’ять полеглих героїв зібралося чимало людей.

2

Близькі загиблих не могли стримати сліз. Вони тримали в руках портрети захисників, які вже ніколи не повернуться додому.

3

Згадували бойових побратимів й військовослужбовці.

4

Відкритий пам’ятник – нагадування про безцінний подвиг вояків. Вони віддали власне життя, відстоюючи мир на рідній землі.

5

На гранітних плитах – 136 імен «крилатих піхотинців», які загинули на Сході країни. Серед них й вояки, які були у літаку Іл-76. Його бойовики збили в небі над Луганськом…

6

…Їх посмертно нагородили відзнаками «За оборону Луганського аеропорту». Отримали нагороди діти, дружини та матері полеглих героїв.