Карту бойового шляху всіх бригад та батальйонів Дніпропетровщини, листи з фронту, обпалені знамена, осколки та фотографії із зони АТО. Це та багато іншого планують розмістити в Музеї героїв АТО, який незабаром відкриють на Дніпропетровщині, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.
 
«Зрозуміти події на Сході України можна лише побачивши все на власні очі. У демобілізованих воїнів АТО, які приходять до Центру допомоги воїнам АТО та членам їх сімей, є величезна кількість «артефактів» нинішньої війни. Прапори, листи, гільзи, фотографії. Все це розповідає правдиву історію від очевидців. Ми вирішили створити Музей героїв АТО, який поєднає сухі факти та живі емоції», – зазначив Валентин Резніченко.
У Музеї планують розмістити детальну інформацію про всі батальйони та бригади, що базуються на Дніпропетровщині, карту їх бойових маршрутів у зоні АТО. До експозиції увійдуть особисті речі бійців, листи, обпалені війною українські Прапори, військові трофеї, гільзи, осколки. Інформацію про життя та перемоги атошників доповнять фотографії із зони АТО. Окрему експозицію планують присвятити загиблим захисникам Вітчизни. Її створять з особистих речей та фото цих бійців, які принесуть їх рідні та близькі.
Зараз визначається місце, де розміститься музейна експозиція. Всі, хто має конкретні ідеї та пропозиції, можуть залишити їх у Центрі допомоги воїнам АТО та членам їх сімей при ОДА за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 1, ОДА, 1 поверх. Телефон: (056) 742 86 62.

ODA_5821